phone 785-222-782 email info@green-dog.pl email

OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI - OPIEKUN PSÓW I KOTÓW - PETSITTER WARSZAWA

Twój pies jest lękliwy, boi się obcych ludzi i zwierząt, a Ty z nerwami szukasz miejsca gdzie zostawić swojego psa w dobre ręce, kiedy wyjeżdżasz? Twój pies potrzebuje indywidualnej opieki? A może boisz się, że Twój pies się nie odnajdzie w hotelowym zgiełku? To miejsce jest dla niego! Głośne ujadanie psów, czekających na wyjście na spacer i podanie jedzenia? U mnie tego nie znajdziecie. Nie ma boksów i klatek. Wszystko tak jak w domu – ciepło, cicho, troskliwie. Opieka nad psem jest indywidualna, przyjmuję maksymalnie dwa psy na dobę. Chcesz, by Twój pies był pod opieką profesjonalnego opiekuna zwierząt, pestittera i behawiorysty? Nie zwlekaj, miejsca są bardzo ograniczone! Na Twojego psa czeka zaciszny i przytulny pokój, przeznaczony dla psich gości – z miękkim łóżkiem, by Twój pies poczuł się tak jak w domu. Green Dog znajduje się na spokojnym osiedlu Przystanek Praga na Pradze Południe w Warszawie. Podczas opieki zapewniam regularne spacery, ale nie zabraknie wylegiwania się w ogródku! Zarezerwuj opiekę dla Twojego psa i kota Z WYPRZEDZENIEM i nie martw się o swojego pupila podczas Twoich wyjazdów.

Twój kot potrzebuje opiekuna, któremu będziesz mógł zaufać, by powierzyć mu klucze do swojego mieszkania? Umów się na spotkanie zapoznawcze!

opieka nad psami

OPIEKUN ZWIERZĄT - PSI HOTELIK

opieka nad psami w małej miejscowości

OPIEKA NAD PSEM MAŁEJ WIELKOŚCI

Moim towarzyszem od ponad 12 lat jest niespełna trzykilogramowy yorkshire terrier o imieniu Alvin. To on rozbudził we mnie miłość do małych psów. Nauczył mnie delikatności i subtelności. Jesteś opiekunem psa z wielkim sercem w małym ciałku? Twój pies nie przepada za hałasem, tłumem i lubi spacery z dala od zgiełku Warszawy? To miejsce was nie zawiedzie!

opieka dla psów aktywnych

OPIEKA DLA LĘKLIWYCH PSÓW

Twój pies pod moją opieką będzie miał dużo ciszy i spokoju. Nikt inny, oprócz mnie, nie będzie niepokoił Twojego psa. Postaram się budować z nim takie zaufanie, byśmy zostali dobrymi przyjaciółmi. Opieka jest całkowicie indywidualna.

opieka nad psimi seniorami

OPIEKA NAD PSIMI SENIORAMI

Twój pies preferuje drzemki za dnia, dużo odpoczywa, lubi rutynę i przewidywalność? Nie może chodzić po schodach? U mnie znajdzie spokój i harmonię. Mieszkam na parterze, do dyspozycji psiaka jest ogródek, blok posiada windę. Twój pies potrzebuje wizyty w klinice podczas Twojego wyjazdu? Nie ma problemu! Zawiozę Twojego psiaka jeśli będzie taka potrzeba i wspólnie udamy się do lekarza weterynarii lub specjalisty.

opieka nad kotem i psem w domu właściciela

OPIEKA NAD KOTEM W DOMU WŁAŚCICIELA

Koty również potrzebują świadomego i doświadczonego opiekuna podczas nieobecności swoich właścicieli. Z przyjemnością przyjadę do Twojego aktywnego kota i zrobię wszystko, by zapomniał, że wyjechałaś/eś. Zabiorę swoje zabawki, pogadam i wypieszczę. Opiekuję się również lękowymi kotami, które niechętnie wchodzą w kontakt z obcymi osobami. Twój kot będzie zaopiekowany bezstresowo, z zachowaniem dystansu, tak by uszanować jego przestrzeń. Podchodzę indywidualnie do każdego zwierzęcia. Zaufaj mi i nie martw się o swojego kociego przyjaciela!

OPIEKUN DLA PSÓW I KOTÓW - MOJE DOŚWIADCZENIE

Pod moją opieką były setki najróżniejszych psów i kotów – małych, dużych, spokojnych i nadpobudliwych, psów i kotów rzadkich ras i stuprocentowych kundelków i dachowców. Codziennie byłam bezpośrednio odpowiedzialna za ich bezpieczeństwo, samopoczucie i zdrowie, karmienie i higienę. Dodajcie do tego stały kontakt z setkami opiekunów psów – od rozsądnych i wrażliwych, a czasem wręcz nadopiekuńczych, do takich, którzy wyglądali, jakby mieli psa za karę... ;)

Po kilku latach takiego doświadczenia wiem już jak bardzo piękne i głębokie, ale i trudne i wymagające mogą być relacje człowieka i jego zwierzęcia. Swoją przygodę z opieką nad zwierzętami rozpoczęłam sześć lat temu w Warszawie. Z doświadczenia wiem, jak ciężko znależć odpowiednią osobę i miejsce dla lękliwego psiaka, kota lub psiego seniora. Dlatego z poczuciem misji stworzyłam mały, skromny hotelik dla takich psów, które nie przepadają za kontaktem z innymi psami, nie czują się dobrze w przepełnionych psich hotelach, a także nie przepadają za hałasem. UWAGA! NIE przyjmuję psów z lękiem separacyjnym!

psi opiekun

OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI - PETSITTING - FAQ

CZY PIESEK BĘDZIE SAM W POKOJU CZY Z INNYMI PSAMI?

Jeśli piesek jest „jedynakiem” i nie przepada za stałym kontaktem z innymi zwierzakami, będzie miał swój osobny pokoik i zapewnione indywidualne spacery i opiekę. Jeśli jest przyjazny wobec innych psów, jednak nieśmiały w kontakcie i niepewny siebie, również może przebywać w drugim pokoju u boku mojego spokojnego pieska, który ceni sobie prywatną przestrzeń i nie inicjuje kontaktu z innymi psami, ze względu na podeszły wiek i choroby stawów.

CZY BĘDZIE KTOŚ Z PSEM CAŁĄ DOBĘ CZY PIES ZOSTAJE SAM W CIĄGU DNIA NA JAKIŚ CZAS?

Prowadzę działalność jednoosobową. W ciągu dnia zajmuję się również konsultacjami behawioralnymi, szkoleniami, a także dojeżdżam do innych podopiecznych. Zawsze jednak każdemu psu zapewniam codziennie trzy – cztery spacery podczas pobytu, w zależności od potrzeb i przyzwyczajeń psa. Jest również możliwość wdrożenia terapii behawioralnej w postaci obserwacji zachowania psa w reakcji na różne sytuacje, dlatego intensywność opieki i jej rodzaj jest ustalana indywidualnie przed przyjęciem psa pod opiekę. Pies nie jest pod moją stałą obserwacją przez 24h na dobę, ze względu na rodzaj pracy jaką wykonuję. Maksymalnie pies zostaje sam w domu cztery godziny.

W JAKIM POMIESZCZENIU BĘDZIE PRZEBYWAŁ PIES?

Pies będzie przebywał w zacisznym pokoju o wielkości 20 m2, z dużym oknem i miękkim, dużym materacem. Przed przyjęciem psa pod opiekę omawiane są szczegóły opieki i potrzeby psa, tak, bym mogła zapewnić psu warunki takie, jak w domu.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA TRANSPORTU PSA, TZN. PRZYJECHANIA PO NIEGO I ODWIEZIENIA GO?

Tak! Oferuję pet-taxi. Koszt psiej taksówki uzależniony jest od odległości od Green Dog. Wykaz cen znajduje się w zakładce CENNIK.

JEŚLI BĘDĘ ODDAWAŁ/A PSA POD OPIEKĘ, CO MUSZĘ PRZYWIEŹĆ ZE SOBĄ?

Najważniejsza jest książeczka zdrowia. Pies musi posiadać aktualne szczepienia i być regularnie odrobaczany. Należy przywieźć karmę, którą je zwierzę, a także leki i suplementy, jeśli jakieś zażywa. Można wziąć również ulubione posłanie, zabawki, gryzaki i inne akcesoria, co tylko chcecie. Szczegóły zawsze wcześniej można ustalić. Miejsca jest sporo!

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ UMÓWIENIA PSA DO WETERYNARZA NA CZAS POBYTU W GREEN DOG?

Oczywiście! Koszt psiej taksówki uzależniony jest od odległości od Green Dog. Koszty wizyty w klinice ponosi właściciel.