phone 785-222-782 email info@green-dog.pl email

WYPROWADZANIE PSÓW - URSYNÓW, WILANÓW, POWIŚLE, MOKOTÓW I PRAGA POŁUDNIE - WARSZAWA

wyprowadzanie psów

Nie masz czasu na spacer z psem? Wyjeżdżasz poza Warszawę i potrzebujesz doświadczonego petsittera, ale nie chcesz korzystać z hotelu dla psów? Chcesz, by Twój pies był pod opieką profesjonalnego opiekuna zwierząt, pestittera i behawiorysty, ale przebywał u siebie w domu podczas Twojej nieobecności? Skorzystaj z usług wyprowadzenia Twojego psiaka!

Jestem profesjonalną petsitterką, z pięcioletnim doświadczeniem. Pracuję jako petsitter w Warszawie na terenie Wilanowa, Mokotowa oraz Pragi. W mojej pracy podstawową zasadą jest indywidualne traktowanie każdego psa i każdego opiekuna. Żadnych automatyzmów, prostych rozwiązań, i dosłownie: żadnych dróg na skróty!

Spacer z psem - niby całkiem zwyczajna czynność, a jednak dobry petsitter może sprawić, by był wyjątkowy dla psa, i tak samo fajny jak u boku swojego opiekuna. W zależności od pogody, nastroju lub otoczenia czy też wszelkich zagrożeń spotykanych na drodze, zawsze odczuwany jest jakiś konkretny poziom rozluźnienia lub pobudzenia psa. Ważne więc, by z uwagą spoglądać na zwierzaka i jego stan emocjonalny i dbać o jego komfort podczas spaceru. Spacer powinien być przyjemną czynnością, by pies mógł spokojnie poznawać świat, węszyć i eksplorować otoczenie.

Spacer będzie taki, jakiego oczekujesz Ty i Twój pies! Twój pies jest energiczny i potrzebuje dużo ruchu? Nie ma problemu! Również lubię biegać 🙂

Masz spokojnego psa lubiącego węszyć? Zaplanuję trasę, by brak pośpiechu i rozluźniony umysł podczas spaceru cudownie wpłynął na ogólne samopoczucie Twojego psa! Poznawanie otaczającego świata i przyrody, nawet jeśli drogi zwykle przemierzane są te same, pogłębia więź i buduje zaufanie psa do opiekuna.

Czas spacerków i ich częstotliwość ustalana jest indywidualnie.

WYPROWADZANIE PSÓW - WARSZAWA, POWIŚLE, WILANÓW, MOKOTÓW, PRAGA

od 40 zł + koszty dojazdu (zapytaj o indywidualną wycenę)

pies na spacerze