phone 785-222-782 email info@green-dog.pl email

O mnie

Odkąd pamiętam zawsze marzyłam o pracy ze zwierzętami, by pogłębić pasję ukończyłam studia Stosowana psychologia zwierząt w specjalności psychologia psa (Collegium Humanitatis, Warszawa, 2012-2015). Wielokrotnie uczestniczyłam w seminariach i konferencjach o zwierzętach, dotyczących głównie ich emocji i behawiorystyki psów. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Pies w społeczeństwie (SGGW, Warszawa, 2016). Ukończyłam kurs Medycyna behawioralna psów (Skylos, Limanowa, 2017).

Przez cztery lata pracowałam jako opiekun i psycholog psów w podwarszawskim hotelu dla zwierząt. Poznałam dzięki temu ogromną ilość psów, które nauczyły mnie tego, jak ważne w pracy z nimi jest patrzenie na świat ich oczami. Każdego dnia staram się doskonalić swoją wiedzę w zakresie zachowania psa i jego psychologii. Obserwacja zachowań psów, ich komunikacji, jest dla mnie czymś niezwykłym i fascynującym.

Bliska memu sercu jest fundacja AmstaffAzyl. Jestem aktywistką na rzecz zwierząt, miłośniczką nie tylko psów. Pomimo mojej miłości do psów, wcale nie dzielę zwierząt na psy i resztę. Nie potrafię przejść obojętnie obok chorego gołębia, który siedzi skulony pod ścianą i mam szklane oczy, kiedy widzę transport zwierząt jadących do rzeźni. Nie wstydzę się tej wrażliwości – przeciwnie, zabieram ją ze sobą również do pracy. Moim towarzyszem i oczkiem w głowie jest mój mały piesek yorkshire terrier o imieniu Alvin.

Nie jesteś pewny/a czy Twoja relacja z psem jest właściwa? Twój pies ma problem i nie wiesz jak go rozwiązać? Nie rozumiesz dlaczego się tak zachowuje? A może szukasz doświadczonego opiekuna?

Dodatkowe ukończone seminaria, kursy i warsztaty:

Wypowiadałam się dla mediów

tvp2 tvp2 tvp2

Certyfikaty i dyplomy