• 96-321, Bieniewiec
  • 785-222-782
  • info@green-dog.pl
Ponieważ naprawdę dbamy o Twoje pupile

Kilka słów o mnie

Green-dog - zdjęcie na stronie o mnie

Odkąd pamiętam zawsze marzyłam o pracy ze zwierzętami, by pogłębić pasję ukończyłam studia Stosowana psychologia zwierząt w specjalności psychologia psa (Collegium Humanitatis, Warszawa, 2012-2015). Wielokrotnie uczestniczyłam w seminariach i konferencjach o zwierzętach, dotyczących głównie ich emocji i behawiorystyki psów. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Pies w społeczeństwie (SGGW, Warszawa, 2016). Ukończyłam kurs Medycyna behawioralna psów (Skylos, Limanowa, 2017).

Przez cztery lata pracowałam jako opiekun i psycholog psów w podwarszawskim hotelu dla zwierząt. Poznałam dzięki temu ogromną ilość psów, które nauczyły mnie tego, jak ważne w pracy z nimi jest patrzenie na świat ich oczami. Każdego dnia staram się doskonalić swoją wiedzę w zakresie zachowania psa i jego psychologii. Obserwacja zachowań psów, ich komunikacji, jest dla mnie czymś niezwykłym i fascynującym.

Z poczuciem misji stworzyłam miejsce przytulne i domowe dla psiaków, które potrzebują opieki wyjątkowej, czułej i ciepłej. Bez zgiełku, hałasu i dużej ilości psów. U mnie jest cicho i spokojnie, dbam o każdego psa, jak o swojego. W pełni rozumiem i szanuję każdego gościa hotelowego. 

Bliska memu sercu jest fundacja AmstaffAzyl. Jestem aktywistką na rzecz zwierząt, miłośniczką nie tylko psów. Pomimo mojej miłości do psów, wcale nie dzielę zwierząt na psy i resztę. Nie potrafię przejść obojętnie obok chorego gołębia, który siedzi skulony pod ścianą i mam szklane oczy, kiedy widzę transport zwierząt jadących do rzeźni. Nie wstydzę się tej wrażliwości – przeciwnie, zabieram ją ze sobą również do pracy. 

Ponieważ naprawdę dbamy o Twoje pupile

Podcasty z moim udziałem