phone 785-222-782 email info@green-dog.pl email

SZKOLENIE PSÓW - KONSULTACJE SZKOLENIOWE - WARSZAWA I OKOLICE

Chcesz dowiedzieć się co mówi Twój pies i dlaczego zachowuje się w określony sposób? Nie rozumiesz dlaczego się Ciebie nie słucha? Chcesz poznać go bliżej, by lepiej go rozumieć? A może chcesz popracować nad jego nieśmiałością? Pozwól mu wyrazić siebie, wspólnie poznamy jego charakter i potrzeby, by dobrać plan szkolenia.

Skupimy się na wyciszaniu lub budowaniu pewności siebie, dowiesz się jak zbudować prawidłową relację z Tobą, innymi ludźmi i psami, wszystko w oparciu o mowę ciała, naukę psiej komunikacji, z wzmocnieniami pozytywnymi. Wszystko to, co potrzebujecie, byście tworzyli zgrany team!

Zajęcia tworzę indywidualnie dla każdego psa, zależnie od tego czego oczekujesz od psa, jakie pies ma możliwości i jaki jest cel spotkania. Prowadzę treningi dla odważnych i nieśmiałych psiaków każdej maści!

Zapisując się na szkolenie ze mną PAMIĘTAJ, że komfort psychiczny psa jest dla mnie najważniejszy! Jeśli Twój pies w dniu zaplanowanego szkolenia "wstał lewą nogą", albo np. boli go brzuch, jest zbyt podekscytowany lub niespokojny - sam trening nie będzie trwał długo! Spotkanie będzie konsultacyjne z wyjaśnieniem zachowania Twojego psa. W trakcie szkolenia zawsze są przerwy (krótkie lub długie), które są niezbędne podczas dobrego treningu. Pies ucząc się ciągiem przez 60 minut nie wyniesie nic dobrego, a Wasza relacja może się pogorszyć, a nie polepszyć! Pies jest żywą, czującą istotą i swoim zachowaniem sam pokaże czy jest w nastroju na trening.

psi trener

PORADY BEHAWIORALNE I ZOOPSYCHOLOGICZNE

Spotkania konsultacyjne przeprowadzam na terenie Pragi Południe lub w okolicy miejsca zamieszkania klienta na terenie całej Warszawy.

Oprócz szkoleń organizuję spotkania grupowe z psami, pomagające poznać psom i ich opiekunom tajniki psiej komunikacji, a także pozwalające na obcowanie z innymi psami na bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.

Szkolenia i tresura w mroźne dni mogą odbywać się na ocieplanej hali treningowej w Warszawie obok Józefosławia w Bone Pet Club. Każde spotkanie szkoleniowe trwa 60 minut. Możliwe jest umawianie się na cykliczne, co tygodniowe spotkania. Ilość sesji ustalana jest indywidualnie w zależności od intensywności i rodzaju szkolenia, problemu behawioralnego oraz Twojego zaangażowania.

Istnieje możliwość wykupienia pakietu sesji za niższą kwotę!

Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek szkolenia umawiamy się na konsultację behawioralną. Więcej o konsultacjach behawioralnych znajdziesz w zakładce BEHAWIORYSTA.

szkolony pies

SZKOLENIE INDYWIDUALNE - SPOTKANIE KONSULTACYJNE

Od 120 zł/1h

SZKOLENIE INDYWIDUALNE - PAKIET 5 SPOTKAŃ

Jedno spotkanie gratis

SZKOLENIA PSÓW

Największe doświadczenie praktyczne w pracy z psami uzyskałam w pracy jako opiekun zwierząt w hotelu dla psów. Pamiętam imiona setek psów, które miałam pod opieką. Właściwie to wciąż mam w pamięci ich charaktery i potrzeby. Pamiętam kim były. Dziś wiem na pewno, że nie ma dwóch takich samych psów. Dlatego w mojej pracy podstawową zasadą jest indywidualne traktowanie każdego psa i każdego opiekuna. Żadnych automatyzmów, ani zbyt prostych i pozornych rozwiązań.

TRESURA PSÓW BEZ PRZEMOCY

Nie stosuje kar w postaci użycia narzędzi powodujących ból takich jak kolczatka lub obroża elektryczna. To, co obserwujemy na placu szkoleniowym przy jej stosowaniu nie rozwiązuje problemów psa – źródło problemu pozostaje nietknięte. Następuje jedynie wyuczenie mechanicznego unikania bólu po niepożądanym zachowaniu. Jako psi trener używam całego wachlarzu nagród oraz kar, które nie idą w parze z przemocą, a są skuteczne w nauce posłuszeństwa.

Na każdym etapie szkolenia i treningu psa, niezależnie jak zaawansowanym, będziemy pracować nad relacjami z innymi psami i osobami wraz z elementami socjalizacji. Odpowiednie treningi będą sprzyjać budowaniu pewności siebie Twojego psa. Nauka rozumienia przez psa nieprzewidywalności otoczenia, odnalezienie się w różnych sytuacjach i znalezienia wyjścia z nich za pomocą własnych stabilnych emocji i zaradności – to klucz do dobrego wychowania zwierzęcia. Jako zoopsycholog nie stosuję szablonów i przypisanych metod treningu przypisanych powszechnie do każdego przypadku.