• 96-321, Bieniewiec
  • 785-222-782
  • info@green-dog.pl
Ponieważ naprawdę dbamy o Twoje pupile

Szkolenie psów - konsultacje szkoleniowe

Chcesz dowiedzieć się co mówi Twój pies i dlaczego zachowuje się w określony sposób? Nie rozumiesz dlaczego się Ciebie nie słucha? Chcesz poznać go bliżej, by lepiej go rozumieć? A może chcesz popracować nad jego nieśmiałością? Pozwól mu wyrazić siebie, wspólnie poznamy jego charakter i potrzeby, by dobrać plan szkolenia.

Skupimy się na wyciszaniu lub budowaniu pewności siebie, dowiesz się jak zbudować prawidłową relację z Tobą, innymi ludźmi i psami, wszystko w oparciu o mowę ciała, naukę psiej komunikacji, z wzmocnieniami pozytywnymi. Wszystko to, co potrzebujecie, byście tworzyli zgrany team!

Zajęcia tworzę indywidualnie dla każdego psa, zależnie od tego czego oczekujesz od psa, jakie pies ma możliwości i jaki jest cel spotkania. Prowadzę treningi dla odważnych i nieśmiałych psiaków każdej maści!

Zapisując się na szkolenie ze mną PAMIĘTAJ, że komfort psychiczny psa jest dla mnie najważniejszy! Jeśli Twój pies w dniu zaplanowanego szkolenia "wstał lewą nogą", albo np. boli go brzuch, jest zbyt podekscytowany lub niespokojny - sam trening nie będzie trwał długo! Spotkanie będzie konsultacyjne z wyjaśnieniem zachowania Twojego psa. W trakcie szkolenia zawsze są przerwy (krótkie lub długie), które są niezbędne podczas dobrego treningu. Pies ucząc się ciągiem przez 60 minut nie wyniesie nic dobrego, a Wasza relacja może się pogorszyć, a nie polepszyć! Pies jest żywą, czującą istotą i swoim zachowaniem sam pokaże czy jest w nastroju na trening.

Ponieważ naprawdę dbamy o Twoje pupile

Porady behawioralne i zoopsychologiczne

 
Spotkania konsultacyjne przeprowadzam na terenie Green Dog w Jastrzębiu lub w okolicy miejsca zamieszkania klienta na terenie całej Warszawy.
Oprócz szkoleń organizuję spotkania grupowe z psami, pomagające poznać psom i ich opiekunom tajniki psiej komunikacji, a także pozwalające na obcowanie z innymi psami na bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.
Możliwe jest umawianie się na cykliczne, co tygodniowe spotkania. Ilość sesji ustalana jest indywidualnie w zależności od intensywności i rodzaju szkolenia, problemu behawioralnego oraz Twojego zaangażowania.
Istnieje możliwość wykupienia pakietu sesji za niższą kwotę!
Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek szkolenia umawiamy się na konsultację behawioralną. Więcej o konsultacjach behawioralnych znajdziesz w zakładce BEHAWIORYSTA.
Ponieważ naprawdę dbamy o Twoje pupile

Cennik

SZKOLENIE INDYWIDUALNE W GREEN DOG

100 zł (1h)

Możliwe tylko po pierwszej konsultacji

KONSULTACJA PIERWSZA W GREEN DOG

250 zł (2h)

KONSULTACJA PIERWSZA U KLIENTA

300 zł (2h)

SPACER SOCJALIZACYJNY

70 zł (1h)

Spacery odbywają się w Bieniewcu po pierwszej konsultacji. Dobór psiego kompana do spaceru jest ustalany indywidualnie. Zwykle takie spotkania odbywają się 1 na 1, ale czasem są też większe grupy.

PORADA TELEFONICZNA KONSULTACYJNA

100 zł (1h)

Ponieważ naprawdę dbamy o Twoje pupile

Szkolenia psów

Green-dog - zdjęcie na stronie o mnie

Największe doświadczenie praktyczne w pracy z psami uzyskałam w pracy jako opiekun zwierząt w hotelu dla psów. Pamiętam imiona setek psów, które miałam pod opieką. Właściwie to wciąż mam w pamięci ich charaktery i potrzeby. Pamiętam kim były. Dziś wiem na pewno, że nie ma dwóch takich samych psów. Dlatego w mojej pracy podstawową zasadą jest indywidualne traktowanie każdego psa i każdego opiekuna. Żadnych automatyzmów, ani zbyt prostych i pozornych rozwiązań.

Na każdym etapie szkolenia i treningu psa, niezależnie jak zaawansowanym, będziemy pracować nad relacjami z innymi psami i osobami wraz z elementami socjalizacji. Odpowiednie treningi będą sprzyjać budowaniu pewności siebie Twojego psa. Nauka rozumienia przez psa nieprzewidywalności otoczenia, odnalezienie się w różnych sytuacjach i znalezienia wyjścia z nich za pomocą własnych stabilnych emocji i zaradności – to klucz do dobrego wychowania zwierzęcia. Jako zoopsycholog nie stosuję szablonów i przypisanych metod treningu przypisanych powszechnie do każdego przypadku.